| Ayuu a întrebat:

Hei! am un Samsung Galaxy S II si de doua luni mi se descarca foarte repede. Adica il bag la incarcat, iar dupa ce se incarca fara sa umblu pe el se descarca in vreo 6-7 ore. Mi se pare foarte repede si am incercat sa il las fara sa umblu de loc pe el vreo doua zile si tot asa face. Ce pot sa fac?

Răspuns Câştigător
| dannyel94 a răspuns:

Ori ai virusi sau baterie e stricata. Incearca o alta baterie si vezi rezultatele.

3 răspunsuri:
| LTAA a răspuns:

Bateria se afla la finalului ciclului de viata.

| Pepe22 a răspuns:

Poti sa spui ca s-a stricat bateria

| exact a răspuns:

Pai daca il ai in garantie te poti duce cu el de unde l-ai cumparat. daca nu cumparai alta baterie.