| Daliana :) a întrebat:

Hei! Am un Samsung galaxy s2 si am probleme cu locatia la el, am activat gpsul, toate optiunile si tot nu prea merge locatia. Ma puteti ajuta?

5 răspunsuri:
| FataAmintirilor a răspuns:

La fel am si eu (telu). ce locatie? nu localizeaza locatia? sau ce ai vrut sa zici.

| Daliana :) explică (pentru FataAmintirilor):

De exemplu, cand pun o poza pe facebook, nu-mi apare near x, y, z si tot asa oricat m-as chinui, nu vrea deloc

| FataAmintirilor a răspuns (pentru Daliana :)):

Aa stiu la ce te referi! asta am si eu problema..vad la multe persoane ca le apare pe fb (near x)! la setari nu ai ce sa faci prea multe! as vrea sa stiu sa iti zic si tie.imi place cand postez o poza sau o postare sa scrie near... nu sa fixez eu locatia!

| Daliana :) explică (pentru FataAmintirilor):

Imi scrie doar : sorry, we couldnt find your location

| FataAmintirilor a răspuns (pentru Daliana :)):

Aa dar mie nu imi apare aia! atunci poate fi defect gps-ul. asta nu am mai patit! la mine detecteaza locatia