| TheGirlx a întrebat:

Hei am un Samsung galaxy s4 si atunci cand vreau sa pun o imagine pe ecran mai intai ma pune sa o tai, ma lasa doar o portiune din ea la fel si la instagram... am auzit ca este un program prin care te-ar lasa sa pun toata poza dar nu stiu cum se numeste. help me please big grin

1 răspuns:
| spy2o a răspuns:

Ai auzit fals, totul tine de rezolutia pozei.Tu faci ca astia? Test de perspicacitate pentru politistii din toata tara. Proba eliminatorie: se distribuie fiecarui politist 3 forme geometrice: un patrat, un triunghi si un hexagon. Alaturi sunt negativele formelor. Proba consta din introducerea fiecarei piese la locul ei.
Rezultatul:s-a constatat ca politistii sunt puternici.Le-au bagat cu pumnul!