| Ionutelll5 a întrebat:

Hei ....am un telefon (cu android) si aplicatia youtube merge un pic cam greu si am incercat sa golesc memoria cache, sa dau claritatea la 360 si tot greu merge...dar youtube-ul de pe google merge perfect ....deci ce are aplicatia ....va rog ajutor...dau funda ....mentionez are 1 GB RAM si nu am jocuri pe el...e absolut nou telefonul.

2 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Buna!
Incearca sa dezinstalezi si apoi sa reinstalezi aplicatia Youtube.

| Kenya a răspuns:

Poate esti conectat cu date mobile si de aia merge greu.
Sau nu e actualizata aplicatia, actualizeaz-o si o sa mearga mai bine.