| Anonim12334 a întrebat:

Hei.Am un telefon Samsung galaxy grand prime si nu stiu cum s-a zgariat pe spate (pe carcasa) va roog ajutati-mă.

5 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Si noi de unde sa stim pe unde tii tu telefonul?

| OnuOnulică a răspuns:

Șterge carcasa bine poate doar s-a pătat.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu iei alta carcasa. Iei doar un capac spate pentru Galaxy Prime. Asa sa cauti. Cauta pe google sau mergi intr-un magazin de telefonie. Sfatul meu este sa iti cumperi o husa. Eu de fiecare data am purtat cu husa si crede-ma ca am o ditamai zgarietura pe husa ( spate ). Am scapat telu dupa pat si cand am dat sa-l scot s-a zgariat intr-un amarat de cui / surub...ce naiba era. Husa o am de doua saptamani. Mi-a fost ciuda un pic, dar macar nu e zgariat telefonul. Husa nu e atat de importanta. A costat 25 lei si este tip carnetel. Gasesti asa si pentru al tau. depinde de care ei. Pretul difera.

| andreeea315 a răspuns:

Ia-ti alta carcasa laughing

| Sophi12345 a răspuns:

Probabil l-ai pus intr-o zona unde era un material aspru.
Poate l-ai zgariat cu unghia...
Sunt multe variante de raspuns