| robertadenisaroberta a întrebat:

Hei! Am un telefon Samsung Galaxy GT-S6570 și am descarcat aplicatiile Facebook și Messenger.Cand imi activez datele celulare,Facebook-ul functioneaza,in schimb nu pot trimit nici macar un mesaj. Ma gandeam ca poate e vreo problema cu datele celulare, ca sunt dezactivate pentru Messenger. Ma puteti ajuta?

1 răspuns:
| MannX a răspuns:

Setari... mai multe retele... APN... si schimba de pe wap pe net... Astepti cateva secunde si gata!