| anonim_4396 a întrebat:

Hei! Am vrut sa descarc un joc dar nu aveam destula memorie asa ca am apasat pe "gestionare aplicatii" si am sters cateva chestii chiar daca nu am stiut ce sunt. Acum cand merg pe magazin play nu ma lasa sa descarc nimic si scrie ca lipsesc informatiile de pe server. Probabil am sters niste date pentru descarcare. Ce pot sa fac? P.S.: imi tot apare in bara de sus a telefonului ca google talk nu a putut fi actualizata. Help me!

Răspuns Câştigător
| iBaws a răspuns:

Actualizează Google TalkBack, dacă nu reușești activează Google TalkBack din Setări - Accesibilitate (pe Android), dacă nu merge nici așa formatează telefonul din: Setări - Creați o copie de rezervă și resetați telefonul cu setările din fabrică( Android, depinde și de modelul telefonului). Asigură-te că ai toate pozele, melodiile și informațiile personale pe un CardSD, înainte de a formata scoate CardSD din telefon să nu te trezești cu vreo surpriză.

2 răspunsuri:
| Anutzaaaaaaaaaaaaaaa a răspuns:

Si cum fac copie de rezerva?

| iBaws a răspuns (pentru Anutzaaaaaaaaaaaaaaa):

Aș se numește setarea din care faci formatarea, dacă nu ai această opțiune la telefon caută o altă modalitate de formatare din telefon tot din secțiunea Setări.