| anonim_4396 a întrebat:

Hei...as vrea sa imi cumpar un nou telefon si anume Samsung galaxy xcover. Vreau pareri de la cei care au comandat vreun telefon de pe net, numai, daca era produsul corect, daca avea vreun defect, etc. Urgent. Dau Fundita happy

Răspuns Câştigător
| mat31 a răspuns:

Pai depinde de pe ce site iti iei telefonul. Depinde de pe un site pe altul performanta telefonului ( difera memoria interna, cardul de memorie, aplicatiile etc. ). Majoritatea ar trebui sa aiba descrieri si ar trebui sa verifici daca pe site se vand telefoane noi sau second. Sper ca am ajutat.

3 răspunsuri:
| iamSeBy a răspuns:

E nou sau la mana a doua? Eu mi-am luat nou de pe net si mi-a venit in vreo doua zile prin curier rapid, si nu a avut nici ce-a mai mica problema. Daca il iei la mana a doua, e mai bine sa il iei personal, pentru ca poate sa te tepuiasca ala. Funda?batting eyelashes

| AriAnA25 a răspuns:

MS...Ambele raspunusi mi-au fost de ajutor happy

| CatalinaN a răspuns:

Nu ar trebui sa le ei de pe net cel mai bine ar fi din magazin.