| anonim_4396 a întrebat:

Hei azi pe la 13:53 m-a sunat acest nr 41742773606 adica mi-a dat doar beep si am vazut pe Facebook ca a mai sunat multe persoane acest nr.
Deci stie cineva despre ce este vorba cu acest nr?
Il cunoaste cineva?

Răspuns Câştigător
| BlackRose03 a răspuns:

Da,si pe mine m-a sunat de cateva ori.
Nu stiu cine este.
Am sunat inapoi de 2 ori.Stiu doar ca e o femeie.
Vorbeste alta limba si cand ii puneam intrebari in engleza nu stia sa-mi raspunda sau nu vroia.
Vorbea in acea limba straina mie in continuare desi nu înțelegeam.
Dupa un timp am mai fost sunata de aceeasi femeie de pe alte doua numere, din doua tari diferite.
Am crezut ca e posibil sa fie altcineva.
Dar cand am sunat inapoi la unul dintre cele doua numere era aceeasi voce.
Am fost sunata de aceeasi persoana de pe 3 numere diferite, din locații diferite.
Primul a fost din Monaco, al doilea din Elvetia si acum Tunisia.
Desi m-a sunat din nu stiu ce motiv a inchis prea repede pentru a avea posibilitatea de a răspunde, asa ca am fost nevoită sa sun inapoi pentru a cere niste răspunsuri.
Dar cred ca voi avea parte doar de o factura mai mare.

6 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Si pe mine m-a sunat la 10:26, de doua ori. Asta este un numar din Elvetia (m-am uitat pe siteul DIGI) si costa 30 centi minutul+TVA. N-am bagat in seama.

| Crisstinayy12 a răspuns:

Și pe mine m-au sunat din Danemarca și regatul unit

| GigiCelMaiPeste a răspuns:

Si pe mine m-a sunat, daca raspunzi iti face cost, mie mi-a facut 30 centi cost pentru cateva secunde.

| blond1x a răspuns:

Să ghicesc ești pe abonament. Simplu, și eu am primit un apel dar, n-am răspuns și am făcut bine. Sunt niște hackeri care încearcă să facă bani, practic tu răspunzi și te taxează cu 2.2 eurolaughing, pe mine nu mă mai suna după numărul ăla, acum primesc apeluri de la prefixul +219 ( Tunisia... laughing

| Popa434535454656444 a răspuns (pentru blond1x):

Da sunt pe abonament laughing)

| ManolacheIuliana2005 a răspuns:

Si pe mine m-a sunat tot azi la 11: 41.