| Eu3281 a întrebat:

Hei,buna...am o întrebare,sunt pe digi,abonament,când îmi e telefonul închis sau nu am semnal, nu îmi apare mesaj cu persoanele ce m-au sunat in acest timp! Aveam aceeași problema și când eram pe Orange

Răspuns Câştigător
| acolosa a răspuns:

Salut!

Pe situl celor de la digi aflăm că trebuie să introduci numărul +40770000760, la redirecționare apeluri (pentru atunci când nu poți fi contactat/ă din diverse motive)

Din meniul telefonului vei accesa setarile de redirectionare apeluri. La rubrica "redirectionare cand este inaccesibil" (Forward when unreachable) vei seta numarul +40770000760

Iată și adresa cu pricina : https://www.digiromania.ro/asistenta/notiuni-de-baza/apeluri