| Cristina2211 a întrebat:

Hei,cam cat costa sa inlocuiesc ecranul/sticla unui telefon Allview p5 mini? Mi-a cazut din buzunar si s-a spart destul de rau. Fundaa

4 răspunsuri:
| stroedaniel13 a răspuns:

In jur de 150-200RON

| MotanuJmekerit a răspuns:

Poi cam 1 mil 2 cred happy

| mirciu1234 a răspuns:

Amice sa stii ca si mamei mele i s-a intamplat te costa mai mult decat l-ai cumparat ca s-a spart displeiul.

| NoisyDream a răspuns:

In jur de 250 de lei cu tot cu manopera. Cam atat e la majoritatea telefoanelor cu touchscreen un display big grin pe mine atat m-a costat la fel si pe un prieten de-al meu.