| εмiLч97 a întrebat:

Hei happy cand am luat telefonul Huawei P8 era o singura imagine de fundal care nu se schimba iar imaginea de blocare ecran se schimba. Am vrut sa schimb poza de blocare ecran cu una facuta de camera foto iar acum nu stiu care era setarea initiala ca imaginea de pe blocare ecran sa se schimbe ea singura.

1 răspuns:
| Robisca a răspuns:

Tu trebuie sa tii apasat pe pozele care vrei sa iti fie fundat blocat(Cand se deschide)Iti va aparea ceva casute si cu poza care ai bifat-o, Trebuie sa dai click pe casuta aia. FUNDA?