| IonuțGabrielDng a întrebat:

Hei, cati dintre voi aveti iphone x? Imi puteti spune si mie ce probleme ati avut la el?

Răspuns Câştigător
| Justme1997 a răspuns:

Are o prietena un Iphone de 2 ani. Sta tot timpul cu luminozitatea la minim ca ii moare bateria in jumatate de zi

3 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Telefonul a apărut in sept 2017 deci atenție la răspunsurile primite!

La cât costă NU ar trebui să ai probleme dar totuși vezi aici:
https://www.emag.ro/......DN094NBBM/

| gelu1970 a răspuns:

Mai bine il cumperi și vezi pe pielea ta ce probleme au telefoanele Apple.
Prostia se platește bine.

| zzeeiinneepp77 a răspuns:

Stau foarte prost pe baterie... De la 7 plus le-au stricat rau