| crybaby220 a întrebat:

Hei! Ce parere aveti despre Samsung Galaxy S6 Edge? Care sunt avantajele si dezavantajele lui? Isi merita banii?

1 răspuns:
| MadHOuse a răspuns:

Salut!
Dezavantaje: Rămân urme vizibile pe carcasă și ecran fiind din sticla(aluneca din mana),un singur difuzor calitate audio medie.,nu este rezistent la apa si praf,autonomia bateriei, nu are slot pentru card sd.
Avantaje:ecran de foarte buna calitate, poti rula orice joc doresti, incarcare rapida, camera.