| spikethecool a întrebat:

Hei cei care aveti telefoane android:am o problema vreau sa dezinstalez unele aplicatii si cand dau dezinstalare din manager activitiati imi apare dezinstalarea a esuat dati-mi un sfat va rog!

2 răspunsuri:
| Pufoshenia a răspuns:

Buna.Si eu am patit asa.Dai resetare la telefon ca altceva nai ce face.Pa,pa

| alexmiketysonalex a răspuns:

Eu zic asa sa aii dai un reset la tot lelefonul finca asa am patit si eu si eu te sfatui sa nu mai bagi tot felul de aplicati ca s-ar putea sa bagi si vreun virus si de aia nu mai dezinstaleaza parerea mea da un reset si ai sa vezii cred ca am fost de ajutor!