| Panda10213 a întrebat:

Hei! Cum descarc muzica de pe iPhone? sau cum descarc clipuri? Dau fundita :*

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Prin cablu USB pe care il conectezi la calculator.

| Buburuzaa19 a răspuns:

Pai este foarte usor..prin cablu de date sau prin cititor de carduri daca ai laptop.
Sper ca ti-am fost de ajutor. Funda?

| Panda10213 explică (pentru Buburuzaa19):

Dar prietenii mei nu descarca prin cablud e date...desarca direct de pe telefon

| Buburuzaa19 a răspuns (pentru Panda10213):

Da pentru ca ai diferite aplicatii pentru iphone intra acolo si descarca tot ce vor....jocuri, melodiii.

| georgexperiaaaaaaa a răspuns:

Nu poti descarca muzica pe iphone aia care zic ca poti sunt niste nepriceputi