| mihela94 a întrebat:

Hei, cum fac sa nu mi se mai descarce in telefon, pozele si video primite pe whatsapp? Am dezactivat de la setari, dar in momentul in care primesc o poza, pentru a o putea vedea trebuie sa o descarc in telefon...

2 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Poza sau clipul trebuie descărcat local pentru a-l vedea. Altfel ar trebui să-l vezi online, or whatsapp îl trimite corespondentului. Eventual ștergi dupa

| AnneMarie97 a răspuns:

Nu ai cum sa faci sa nu se salveze poze/videoclipuri după wapp în telefon, numai doar sa le stergi după