| BlackBi a întrebat:

Hei, cum pot face captura ecran la telefonul Sunstech?

ofer fundoi :3

6 răspunsuri:
| FanLenovo a răspuns:

Tine apasat Butonul de alimentare [sau blocare/deblocare] si volume down.

Volume down - butonul de pe care scazi sunetul.

Le ti apasate pe amandoua pentru 3-4 secunde.

| FanLenovo a răspuns:

Sunstech usun - screenshot

Buenos días Cloti, para hacer una captura de pantalla tienes que mantener presionados los botones VOL- y POWER. No debes soltar inmediatamente, presiónalos alrededor de 1 segundo, hasta que la captura se haya hecho. Gracias.

Traducere: Tineti apasat butonul volume si butonul blocare timp de 1-3 secunde.

Asta ar trebui sa mearga.
E acelasi lucru cum am zis si eu.
Altceva nu stiu, e macar android?
La android asa se face.

Succes.

| Raffaellaqp a răspuns:

Trebuie sa apesi pe butonul de la telefon ( ala pe care apesi cand opresti/pornesti telefonul), si deodata si pe cel din misloc.

| BlackBi explică (pentru Raffaellaqp):

Nu are buton in minjoc