| Nassty a întrebat:

Hei!
Cum să pot pun limba română, trebuie să intalez ceva programe? Am telefon HTC 210 dual sim,și m-am uitat în language, era doar limba ebgleză.
HELP!

Răspuns Câştigător
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Dacă nu are limba română în Meniu ( la setările de limbă ), atunci NU ai ce să-i faci decât să-l duci la un Service pentru RESOFTARE cu un pachet care conţine şi limba română sad

Toate cele bune!

| anonim_4396 a răspuns (pentru bursuc001):

În telefonul vechi tot era numai engleza, și au instalat more locale, am instalat și în acesta, dar nu merge...

| bursuc001 a răspuns (pentru anonim_4396):

Mda, aste e, trebuie să-l duci la un Service...