| Girbiii a întrebat:

Hei big grin nu stiu ce s-a intamplat cu telefonul meu dar cand dau mesaje nu mi le arata adica am trimis mesaj si cand intru in folder acolo sa vad ce mesaj am trimis nu e nimic e gol pe cele primite mi le arata thinking de la ce ar putea sa fie?

4 răspunsuri:
| anne2196 a răspuns:

Hmm si mie mi se mai intampla dar cand inchid telefonul si il redeschid imi apar mesajele, incearca si tu asa happy

| Girbiii explică (pentru anne2196):

Am incercat de o groaza de ori si nu merge I don't want to see dar mersi oricum big grin

| foxxxxxxxxxx a răspuns:

Pai depinde ce telefon ai, poate ai umblat in setari si ai ales ceva de genu sa stergi mesajele trimise imediat dupa ce au fost trimise!

| tequilagtyjvh a răspuns:

Nu stiu sigur daca la tine s-a intamplat ca si la mine, dar asa mi s-a intamplat si mie :adic trimiteam un mesaj si nu imi aparea la mesaje trimise pentru ca nu s-a trimis(la mine a fost din cauza retelei) si eu le-am gasit la casuta iesiri sau daca nu ai asa pe telefon atunci cauta la de trimis, cand mi s-a intamplat mie le-am sters dar tu poti fie s le stergi fie sa le retrimiti.