| NaftalinaToxica a întrebat:

Hei, daca am resetat un iPhone la setarile sale din fabrica atunci cand avea cartela bagata in el, contactele si mesajele au ramas in memoria telefonului sau au fost si ele sterse odata cu resetarea acestuia? Multumesc anticipat.

2 răspunsuri:
| relian a răspuns:

Totul ramine acolo, setarile factory se refera la cele legate de telefon nu ce ai tu il el.Ramine tot, contacte, muzica, poze etc.Setarile din fabrica se refera la volum, luminozitate, chestii de genul asta.

| Adry1977 a răspuns:

Din câte ştiu eu, contacte rămân, dar nu ştiu dacă e valabil şi în cazul mesajelor.