| milosbum a întrebat:

Hei! Daca am suspendat numarul din Contul Meu din cauza pierderii cartelei, pot face o cartela pe acelasi numar la un magazin Orange?

Răspuns Câştigător
| Bizon95 a răspuns:

Poti sa te duci la o reprezentanta si sa intrebi
TOTUSI, am incercat asta la vodaphonez si mi-au zis ca NU, daaaar, daca vreau sa imi fac abonament, pot sa imi faca pe numarul ala
presupun ca la hOrrange e la fel, insa nu pierzi nimic daca incerci (in afara de timpul pierdut)

1 răspuns:
| cfrtobias a răspuns:

Intreaba pe site pe Orange chat pe robot sau cu membri de la Orange tot acolo