| xXteLOVEscXx a întrebat:

Hei! Daca azi mi-am incarcat telefonul (retea telekom) cu 5 euro, in cam cat timp se duce acest credit? Fara sa il mai reincarc.

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Se poate duce foarte repede, intr-o saptamana chiar, daca te apuci sa vorbesti la el sau sa trimiti multe mesaje ori sa instalezi aplicatii de jocuri pe el.
Daca nu suni pe nimeni, nu instalezi nimic pe el si nu trimiti mesaje deloc, trebuie incarcat peste 6 luni.

| mudokins78 a răspuns:

În 5 minute de convorbire cu Spania!

| xXteLOVEscXx explică:

Pai eu am deja minute, net pe el happy Zic asa in cat timp se duce fara sa descarc sau sa-l folosesc creditu.