| BellyGiggling a întrebat:

Hei, daca imi cade telefonul pe jos si apoi cand se aprinde are ecranul alb, inseamna ca mi s-a spart display`ul?

6 răspunsuri:
| Pisicanazdravana a răspuns:

Bunahappy
Nu s-a spart, stai linistit/linistita. Du-te la centrul retelei tale si verifica.

| ManiacuAMD a răspuns:

Mai dal odata de pamant ca isi revine

| georgyanna22 a răspuns:

Da.sau ia scoate cartela si bateria vezi se mai aprinde normal sau daca e tot alb s-a spart display-ul

| DeluxeGroup a răspuns:

Nu s-a spart, in display s-a stricat ceva. Oricum trebuie sa-l duci la reparat ca nu se va repara de la sine adica il lasi ca poate maine merge. Funda?

| razvyb98 a răspuns:

Da s-a sparat sau i s-a stricat ceva caz in care trebuie sa il duci la reparat!

| 123456789101112123456789101112 a răspuns:

Da, din pacate.