| Anonimaaaa81839494 a întrebat:

Hei.Daca imi resetez telefonul din fabrica se sterg conturile de gmail, sau pot dupa sa ma mai conectez cu aceleasi conturi?(Samsung galaxy a5 2025)

5 răspunsuri:
| danutzu96 a răspuns:

Chiar este necesar (de la Android 5.0 parca ) dupa hard reset sa se conecteze contul vechi altfel nu se deblocheaza telefonul ( exista si aici metode ca "FRP Bypass" )

| ziftode a răspuns:

Conturile alea nu sunt in telefon, telefonul e conectat la conturile alea, adica, conturile sunt pe cloud, nu telefon, poti sa le acesezi si din calculator... pe scurt

EVIDENT ca poti sa te conectezi cu acelasi conturi tongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Conturile sunt tinute la acele companii imense. Pur si simplu rebagi id-ul si parola dupa ce resetezi.

| DOOOPX a răspuns:

Conturile se sterg de pe telefon, dar te poti reconecta cu ele dupa resetare.
Succes!

| pandaa592 a răspuns:

Dupa resetare te poti conecta cu aceleasi conturi