| RalucaGabi a întrebat:

Hei,daca un telefon nu mai poate fi reparat si este in garantie mi se va da altul nou? Multumesc!:*

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut, niciun telefon nu se strica singur pana cand nu se poate repara! Se repara doar daca este o problema din fabricatie, dar ma indoiesc ca in cazul tau sa fie vina firmei, iar daca chiar este ti se va da unul nou! Numai binehappy

| Moisan_Nelutzu_1997 a răspuns:

Asa ar trebui, dar inainte uitate ce scrie pe garantie pentru ca sunt unii termeni de valabilitate si in functie de acei termeni iti va fi valabila garantia si ti va da unul nou

| Blaga_Ciprian_1997 a răspuns:

Da, îți dă altul doar dacă telefon nu s-a stricat din vina ta.

| RalucaGabi explică (pentru Blaga_Ciprian_1997):

Este ceva de la soft...din cate am inteles eu de la Vodafone...e a 3 oara cand il repar.pur si simplu se stinge si nu mai pornestestraight face