| Alinaaaapp a întrebat:

Hei! Daca vreau sa imi cumpar alt telefon dar nu vreau sa imi pierd pozele, cum pot proceda?

9 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Conectezi la pc, alegi optiunea de transferare media si copiezi pe pc. Poti sa copiesi si tot ce e in telefon daca vrei.

| sammy7 a răspuns:

Foloseste Google Photo sau Google Drive si mutati pozele acolo cand iti iei telefonul doar le descarci.

| GabiDumitrescu a răspuns:

Foarte simplu, sincronizezi cu Google Photos. Sau, daca ai foarte multe, folosesti Dubox. Gratuit, 1 TB spatiu.

| Alinaaaapp explică (pentru anonim_4396):

Multumesc!

| darrio2007 a răspuns:

In mod normal se salveaza pe cardul din telefon, micro sd. Cand cumperi alt telefon, bagi cardul in el si sunt salvate.

| Ionuț1991Andrei a răspuns:

Dacă vrei sa nu pierzi nimic din el poți transfera cu aplicația Phone Clone de pe telefonul vechi pe telefonul nou. Cel mai rapid și e foarte fain și super ușor. Succes!

| Ionut123987 a răspuns:

Cu Phone clone. E foarte ușor. Eu mi-am resetat telefonul (mi-am copiat tot din el pe pc) și când am colpetat tot cu tara, limba, etc și m-am deconectat la contul Huawei m-a întrebat dacă vreau sa îmi salveze datele pe care le aveam. Am realizat ca am uitat sa scot sim-ul, asa ca s-au șters și contactele și am acceptat. In nici 5 minute erau toate la locul lor.

Sau ai putea sa le printezi pe cele mai importante!
Dacă dorești îți dau link către o pagina de Facebook pe care o recomand și vorbești cu ei pentru detalii.

| Legion7X a răspuns:

Telefonul tău actual nu are card de memorie? Le bagi pe card. Dacă ai iphone pe icloud, google drive.

| Zuzu1991 a răspuns:

Backup/restore