| LucaAdina a întrebat:

Hei!
De ceva timp nu imi mai apar unele aplicații pe telefon, cum ar fi magazin play sau galeria. Am intrat la setări si nu imi apar, le-am cautat in meniu si nimic. Problema este ca am prea multe poze in telefon si nu mai am memorie si nu pot sa le sterg. Pur si simplu nu imi apar, oriunde as cauta.

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Descarca google photo, faci backup la toate pozele și videoclipurile, apoi ștergi pozele din telefon pentru ca datele vor rămâne stocate în Google photo.