| ElenaPadu a întrebat:

Hei... de curand am primit un telefon de la fratele meu si este codat pe Germania. Am intrat pe reteaua wireless din casa mea si am postat ceva... intrebarea mea este va fi vreo problema pe viitor?

Răspuns Câştigător
| lpavel a răspuns:

Ce problema ar putea fi? big grin NU, nu se intampla nimic...

3 răspunsuri:
| ElenaPadu explică:

Mulțumesc! kiss

| ElenaPadu explică:

Telefonul e Iphone și știu că firma Apple are o anumită securitate pentru telefoane...

| lpavel a răspuns (pentru ElenaPadu):

Ei si? Doar nu l-ai furat... big grin si chiar de era furat nu te mai gasea pe tine big grin