| AnneBre a întrebat:

Hei. De vreo 2 zile telefonul meu nu mai incarca. In momentul in care îl pun la incarcat, in iconița de la baterie apare că incarca, totuși telefonul se incarca 5-10% și apoi se oprește sau chiar deloc. Am incercat cu 3 încărcătoare diferite și la prize diferite, dar degeaba. Știe cineva care ar putea fi cauza?

Răspuns Câştigător
| Bondarel99 a răspuns:

Mai mult ca sigur de la mufa. Curată cu o agrafa, penseta sau ce ai ca sa scoți scamele de acolo pentru ca din cauza murdăriei nu mai face contact bine.
Eu am făcut asta la un service ca sa fiu sigura, am dat 20 lei și s-a rezolvat problema.

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Baterie stricata/mufa de incarcat defecta, soft distrus.

| cyupaku a răspuns:

Vezi incarcatorul

| AnneBre explică (pentru cyupaku):

Am menționat că am incercat cu 3 încărcătoare diferite