| AAAnnonnimm a întrebat:

Hei!
De vreo 3 zile primesc pe la ora 2 dimineața, 7 dimineața, 12 dupa-amiaza(random) apeluri vocale pe messenger pe un grup de prieteni. Cand îi întreb daca au sunat ei îmi spun că nu și nici nu rămâne vreo dovada ca cineva a inițiat un apel.
Pe scurt, apeluri fantomă pe messenger.
Știe cineva din ce cauză?

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Iesi din grup si se rezolva.

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Fiindcă este cineva care a intrat acolo prin hacking, fraudulos.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iesi din grup! Ciudat, lor nu li se întâmpla asa? Dacă nu, atunci incearca sa iesi din grup si spune-le prietenilor sa te bage inapoi, si vezi daca tot așa se întâmplă