| BeatriceCrina a întrebat:

Hei.Dintre Samsung galaxy s7 edge, Huawei p10 lite sau Huawei p20 lite( acesta urmeaza sa fie lansat peste cateva zile) care este mai bun si de ce?
Vreau sa-mi cumpar unul dintre cele trei si nu stiu exact care.

2 răspunsuri:
| gelu1970 a răspuns:

P20 lite 369 euro
p10 lite 198-220 euro

| VSC10 a răspuns:

Nu am putut sa vad specificatiile lui p20 lite, dar dintre celelalte doua iti recomand S7 Edge. Are specificatii cu mult peste cele a lui p10 lite, dar si pretul este dublu. Totusi eu zic sa arunci o privire si asupra lui Samsung Galaxy A8 2018.