| larisahere12 a întrebat:

Hei, doresc sa imi cumpar un telefon nou, nu vreau sa fie chiar mare..marimea unui iphone 4s. Aveti vreo idee? pana in 10 " milioane"

Răspuns Câştigător
| AgruptiS7 a răspuns:

Daca vrei Android Poti incerca UN LG Optimus L5 sau L7 Sau L9 Sau un Samsung Galaxy S Duos, Samsung Galaxy S2 (Asta e ceva mai scump) Depinde ce Preferi! Ce marca! Daca Vrei Windows un Nokia Lumia...520 sau 620 mai multe! Dupa parerea mea android sunt cele mai practice Sau un Iphone 3G!

| larisahere12 explică (pentru AgruptiS7):

Multumesc frumos, cred ca cel mai mult imi place galaxy s2..in jur de ce pret ar fi (la liber)? 800?

3 răspunsuri:
| bineproportionat a răspuns:

Salut, un telefon bun la pana in 1000 lei este Lg optimus l9, crede-ma il am de 2 luni si rupe tot, nu se bocheaza, tine bateria peste o zi
http://bit.ly/1eij3Mz

| alexprod a răspuns:

Http://bit.ly/1aGsEez recomand :)