| Mia999 a întrebat:

Hei dragilor... am o problema sa ii zic asa. de doua zile spre exemplu am 15 % la baterie( am un S3) se inchide si apoi am 50%....se inchide fara sa ii fac nimic, fara sa fac eu asta, cand am baterie putina gen 15, 16, 17% se inchide, iar cand il deschis am 50% cum vine asta? rolling on the floor)

3 răspunsuri:
| Alina49335 a răspuns:

Si eu pateam asta..se rezolva simplu:

-Lasa-l sa se descarce pana se inchide; ( intr-o seara);
-Lasa-l la incarcat 10 ore;

Dupa noaptea asta nu vei mai avea probleme de genul happy

| AndreeaAysel a răspuns:

Incearca sa-l restartezi happy

| Naimad a răspuns:

E din cauza unei mini umflaturi in baterie. e avantajos, pentru ca iti curata telefonul la fiecare redeschidere, si iti umple si bateria!