| pisicuta123456789 a întrebat:

Hei! Este bun telefonul mobil E-Boda Storm V510? adica daca il folositi sau ati avut, sunteti/ ati fost multumiti de el? multumesc, acord fundita! happymersi!

7 răspunsuri:
| Amegadaisuki a răspuns:

Nuuu este bun este chiar foarte varza sti intr-o perioada de o luna 2 o sa iti mearga bine dar apoi nu mai iti merge bine incepe sa miste greu sa tina mai putin batera etc deci nu prea este bun big grin

| pisicuta123456789 explică (pentru Amegadaisuki):

L-ai avut?

| Amegadaisuki a răspuns (pentru pisicuta123456789):

Daa de asta am si zis

| pisicuta123456789 explică (pentru Amegadaisuki):

Aum ce telefon ai? Scuze ca te intreb dar am tot cautat si nu gasesc nimic accesibil, bun si frumos!

| Amegadaisuki a răspuns (pentru pisicuta123456789):

Eu am iphon 5s este super un adica sunt super multumit de el big grin

| pisicuta123456789 explică (pentru Amegadaisuki):

Inca ma uit! nu stiu pe ce site uri sa mai cautlaughing. mersi oricum ca nu am cumparat e boda ala.

| Amegadaisuki a răspuns (pentru pisicuta123456789):

Funda?