| anonim_4396 a întrebat:

Hei! Eu am Samsung Galaxy X-Cover. Mi s-a stricat o data. Mi l-au reparat destul de repede. Dar nu stiu ce alta rpoblema a mai avut si l-au tinut luni la reparat! In fine, cand mi l-au returnat, era OK, mergea bine din nou. Numai ca, dupa ce am instalat cateva aplicatii, a inceput sa se blocheze usor, sa mearga mai greu. Acum, nu pot sa sun si sa trimit mesaje! As vrea unul nou, tata nu vrea sa il mai duca la reparat! credeti ca ar trebui sa iau tot XCover sau alt telefon?

Răspuns Câştigător
| DenisIonut01 a răspuns:

Daca ti.a placut xcover si esti o persoana activa il poti lua din nou dar daca tatal tau iti ofera destui bani ia-ti un s4 active.