| anonim_4396 a întrebat:

Hei fani TPU! Am avut o problema cu IPhone-ul meu 5S. Avea o problema ori cu touch screen-ul. Ori aveam viruși pe el. Dădeam pe o aplicație si intra pe alta. Si i am dat restaurare sau asa ceva de la configurări. Si. Nu se încarcă restaurarea. Cam deja de 2/3 ore. S-a încărcat doar 2 mm. Ce sa fac? De ce? Ce se întâmpla? Help me please

1 răspuns:
| Alex201938 a răspuns:

Nu mai copia la teste de pe el ca probabil ti-s foarte reci degetele si afecteaza touch-ul