| AnDrU30 a întrebat:

Hei! Imi poate explica si mie cineva cum sta treaba cu WhatsApp-ul? Il am instalat pe mobil si-mi spune ca dupa 11 luni voi plati o taxa. Daca nu vreau sa platesc acea taxa si nici nu vreau sa mai folosesc aplicatia ce fac? thinking Tin sa mentionez ca am abonament!
Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
suntserios
| suntserios a răspuns:

O dezinstalezi. Si nu platesti nicio taxa, doar ca aplicatia este gratis timp de 12 luni, pe urma trebuie sa o cumperi. Nu te obliga nimeni insa

2 răspunsuri:
| bellakiss a răspuns:

Dezinstalezi aplicatia

| Aty a răspuns:

Daca dezinstalezi aplicatia inainte de implinirea celor 11 luni nu vei fi nevoit sa platesti.