| bogdybogdy58 a întrebat:

Hei! Îmi puteți găsi pe olx un telefon iPhone 5S care sa fie perfect funcțional și prețul maxim 350 Ron.De preferat culoarea black( Link daca se poate)

3 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

| DonnaAlba de unde stii tu ca 90% ai facut un studiu? daca asa era cine mai cumpara, nu e adevarat asa ceva, eu am vandut si voi vinde pe olx

https://www.olx.ro/oferte/q-iphone-5s/

350 ron este foarte putin

| Violleta2022 a răspuns:

Nu recomand cumpararea nici un produs electric sau electronic de pe olx, daca nu poti sa ajungi in persoana sa verifici produsul cand il cumperi.
90% din cei care cumpara telefoane ieftine si superbune de pe OLX ajung sa ia teapa, primind un telefon vechi sau unul defect.

Răspuns utilizator avertizat