| Plushul a întrebat:

Hei imi puteti spune un program pentru telefon gen CM Looker? Adica cand deblochez telefonul cu parola sa am parola cu butoane roz sau mai stiu eu ce laughingam vazut pe net dar am uitat cum se cheama.Multumesc

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cat de greu este sa dai o cautare in magazin play cu textul "locker". Ai o groaza de aplicatii, in plus poti merge la o aplicatie cunoscuta de tine si dai pe "similare". Vai, vai. tehnologia asta mai avansata decat unii oameni.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Adevarul, draga. Nu te mai ofensa atata si lasa si creierul sa gandeasca. De aceea exista cautarea pe web si de aceea s-au creat aplicatii. De unde sa stie lumea aplicatia cu butoane roz pe care o vrei tu? Eu tot CM looker folosesc.

| notefree a răspuns:

Zui locker