| metalhead999 a întrebat:

Hei. M-a sunat un numar din alta tara, mai exact Franta. Stie cineva o cale prin care as putea afla al cui e numarul cu ajutorul internetului? Multumesc.

3 răspunsuri:
| T0T a răspuns:

Nu poți, dacă respectiva persoană nu are numărul public... Poți întreba rețeaua de telefonie pe care o ai dar s-ar putea să nu primești un răspuns.

| metalhead999 explică (pentru T0T):

Inteleg. Mersi. Eram curioasa pentru ca mi se pare ciudat. Adica nu m-a mai sunat cineva din Franta pana acum si cand am raspuns, a inchis dupa o secunda.

| T0T a răspuns (pentru metalhead999):

E treaba lui dacă are minute internaționale și nu are ce face cu ele...Sau dacă are bani.