| Grecea_Emilia_1971 a întrebat:

Hei, ma poate ajuta cineva cu magazin play?

3 răspunsuri:
| MadHOuse a răspuns:

Problema?

| Grecea_Emilia_1971 explică:

Nu mai descarca nimic, nu pot sa actualizez nimic, am resetat tel dar nu merge...

| MadHOuse a răspuns (pentru Grecea_Emilia_1971):

Verifica ora si data telefonului pune-l pe fusul orar automat.Deschideti aplicația principală Setări a dispozitivului.Atingeți"Aplicații"sau Manager de aplicații (în funcție de dispozitiv, opțiunea poate arăta diferit). Atingeți Magazin Google Play > Goliți memoria cache > Ștergeți datele.
Atingeți săgeata înapoi apoi
selectați Managerul de descărcări > Goliți memoria cache > Ștergeți datele.