| Larisaaaa a întrebat:

Hei. Mi-am cumparat o husa tip carte cu fereastra. La descrierea lui pe site, scrie ca e call display. Vroiam sa-mi apara pe fereastra cine ma suna, cand ridic de husa sa se deblocheze fara sa apas eu pe buton. De ce nu este asa? Exista o setare? pentru senzor sau ceva. am HTC one mini 2. Funda.

1 răspuns:
| Ioana8014 a răspuns:

Pai daca ai nevoie de indicații poți merge la Vodafone sau la Orange sau la magazine de genul asta pentru ca cineva de acolo va știi sa te ajute...