| Zeke123 a întrebat:

Hei nu stiti cum sa aflu parola la un Samsung Galaxy s2 daca am uitat-o? nu vreau sa merg la Orange vreau sa stiu daca o pot afla asa.....se poate?

2 răspunsuri:
| xxx8 a răspuns:

Nu se poate trebuie ori sa il duci in magazin de unde l-ai cumparat sa til rezolve ori mergi la un service privat(mai bine la service privat deoarece nu este afectata garantia si nu dureaza mai mult de 30 de minute in schimb la reprezentanta poate dura si 3-4 zile deoare ce til trimite in service) te poate costa intre 30 si 50 lei