| Yukki a întrebat:

Hei prieteni, am si eu o intrebarem cum pot sa blochez un numar de telefon sa ma mai sune/dea mesaje? E destul de enervanta persoana si mai mereu imi tin telefonul pe silentios ca sa nu o mai aud. A da. mentionez ca telefonul meu e Samsung Duos Ace, si am abonament. URGENT! DAU FUNDA!

Răspuns Câştigător
| NYK4u a răspuns:

Poti sa il stergi din agenda daca il ai, si apoi la setari ai optiunea de blocat numere necunoscute din cate stiu eu.Da nu o sa mai poata nici un numar pe care nu il ai in lista sa te mai sune sau sa iti dea mesaj.