| Alllllexandra a întrebat:

Hei. Prietenul meu mi-a luat de craciun Samsung Galaxy Core Prime, fiindca tot mi se bloca telefonul meu si s-a gandit ca asta ar fi cadoul perfect. Eu acum am Allview V1 Viper. E mai bun Samsung'ul decat al meu? Ca prietenul meu incredibil de dragut dar prostut nu s-a uitat daca e mai bun decat cel pe care il am acum pentru ca ii place sa arunce aiurea cu banii. E mai bun decat Allview?

2 răspunsuri:
| Bobby711 a răspuns:

Allview care il ai are ecranul si rezolutia putin mai mare decat cel de pe Samsung. Samsung are camera de 5 si allv de 8 mp. Samsung are bateria mai buna si calitatea produsului este mult superioara. Toate telefoanele allv se blocheaza si se strica destul de usor. Insa vei avea aceeasi problema la toate telefoanele cu android pana la urma se va bloca si va avea lag asa cum ai tu la allv, iar din moment ce androidul de pe telefoanele allv este modificat de producator, pe langa piesele care sunt bune doar pe hartie se va bloca mult mai des. Eu daca asi avea dea ales intre cele 2 telefoane asi alege Samsung doar pentru calitatea produsului + ca diferentele nu sunt mari.

| Sasuke896 a răspuns:

Atata timp cat nu se blocheaza aiurea, da e mai bun, e diferenta destul de mica, dar e mai bun