| CocaColaRO a întrebat:

Hei! Salut TPU.

Am un Samsung Galaxy Ace si se misca destul de greu, mi l-a dat un unchi si el a spus ca-i foarte bun. Deci jocurile, touch-ul se misca greu uneori (din 10-10 secunde sau 20-20 secunde). Este enervant si nu stiu ce sa fac.

Am inchis aplicatiile, imaginea de fundal am scos-o, aplicatiile de pe prima pagina nu mai sunt (le-am scos). Nu am jocuri si nu am multe aplicatii.

Ce as putea face sa nu mai mearga in reluare, pana si facebook-ul merge in reluare, si cand scriu pe Watts Up sau cand scriu mesaje se misca greu.

Funda mare! sad

Răspuns Câştigător
| anonima0101 a răspuns:

De ce nu i-ai dat restart?

2 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Zaygon a răspuns:

La ce specuri are nu ii de mirare. I-ati altceva.