| Dardari_Amro_1993 a întrebat:

Hei, stie cine-va un site/ aplicatie free ca sa stiu cine ma suna pe numar privat? ca e cine-va care ma tot suna..., dar sa fie online.
FUNDA!

2 răspunsuri:
| Maddiex3 a răspuns:

Nu există online. Poţi afla doar dacă te duci la un magazin [Cosmote; Vodafone; Orange] în funcţie de ce foloseşti, şi spui acolo că vrei să aflii cine te sună cu număr privat. Asta este singura variantă.

| MHems a răspuns:

Buna! A existat o singura posibilitate, oferita de RomTelecom VoceOnline, dar a incetat din 15 octombrie 2012.