| Crisstinayy12 a întrebat:

Hei știe cineva care are clean master. Am bulinuta aceea pe care scrie temperatura CPU(temperatura telefonului) și acum e 69✌ și crește tot mai mult. Dacă apăs pe ea mă da pe in meniu că intr-o galaxie cu toate aplicațiile. E enervanta nici nu pot sa captureze nimic de ea. Cum scap de bulina de pe ecran sau când glisez de jos în sus îmi intră tot galaxia aia de la clean master. Cum scap

2 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

"Galaxia" aceea este lista aplicatiilor care sunt pornite, iar temperatura mare este din cauza suprasolicitarii procesorului si al bateriei.
Opreste toate aplicatiile nefolosite, iar temperatura va scadea.

| LTAA a răspuns:

Dezinstalezi clean master