| Alexandranikomanh15 a întrebat:

Hei stie cineva un program ceva cu care sa-mi proteje telefonul de virusi pentru iOS! Funda celui mai bun

3 răspunsuri:
| tintareco a răspuns:

Descarcă din Google Play, Master Clean-ul.Este ok.

| limbricu a răspuns:

Bitdefender-e si pentru IOS

| cliviuv a răspuns:

Sistemul de operare IOS permite instalarea de aplicatii din appstore. Toate aplicatiile de appstore sunt verificate "la sange" de catre Apple, deci nu vei gasi vreo aplicatie daunatoare. Iar navigarea pe orisice browser: safari sau altul instalat din IOS este sigura.
IOS-ul este cel mai sigur sistem de operare momentan folosit pe telefone iar urmatorul este al celor de la BB.
Deci nu te ingrijora happy, nu vei gasi o aplicatie ce sa iti scaneze fisierele telefonului pentru ca Apple nu permite nici unei aplicatii asa ceva.
Un raspuns oferit re repargo - service online de telefoane.